صفحه ي اصلي         درباره ي ما          تماس با ما

 

نكات ايمني

مقالات

عملكرد آسانسور

شرايط قرارداد

 قرارداد نگهداري

مناطق تحت پوشش

جنرال سرويس

سرويس ماهيانه

شركت سرويس ونگهداري آسانسور پاسارگاد

 

 

آسانسور پاسارگاد بزرگترين مركز سرويس آسانسور در تهران

   شركت آسانسور پاسارگاد در سال 1388 با هدف ارئه ي خدمات تخصصي در زمينه ي تعمير و سرويس انواع آسانسور هاي خانگي ، اداري و صنعتي تاسيس گرديد.

   اين شركت كليه فعاليت هاي خود را در حوزه ي عقد قرار داد هاي نگهداري آسانسور متمركز كرده است و بر خلاف اكثر شركت هاي فروشنده و نصاب آسانسور كه تعمير و رفع خرابي آسانسور را نيز در كنار فعاليت اصلي خود انجام مي دهند به صورت 100% تخصصي تنها در زمينه ي سرويس و نگهداري آسانسور فعاليت دارد.


واحد هاي آسانسور پاسارگاد:

  • سرويس ماهيانه

  • رفع خرابي


 الف : سرويس ماهيانه 

پرسنل اين بخش بر طبق برنامه ي از پيش تعيين شده و پس از هماهنگي با مدير و يا مسئول ساختمان ماهي يكبار اقدام به سرويس كامل آسانسور مي نمايند. در صورتي كه آسانسور به صورت ماهيانه سرويس گردد ، زوغن كاري شود ، ترمز ها كنترل شوند ، قطعات متحرك آچار كشي شوند و خرابي هاي جزئي برطرف گردند علاوه بر بالا رفتن ايمني ، احتمال خرابي آسانسور به طور قابل توجهي پايين خواهد آمد و چون از بروز مشكلات و خرابي هاي اساسي جلوگيري به عمل خواهد آمد در هزينه هاي آسانسور نيز صرفه جويي بسيار زيادي صورت خواهد گرفت.

 

  ب : رفع خرابي 


چنانچه آسانسور در طي مدت قرارداد و در بين زمان هاي سرويس دچار خرابي و يا نقص فني گردد پرسنل بخش رفع خرابي در مدت كمتر از 12 ساعت در محل حاضر شده و بدون اخذ هيچگونه مبلغي (اجرت يا اياب و ذهاب) اقدام به رفع خرابي مي نمايند.

 

   اين شركت در كليه نقاط تهران بزرگ اعم از غرب تهران ، شرق تهران ، شمال تهران ، جنوب تهران و مركز تهران فعاليت دارد.

 

 

شركت سرويس ونگهداري آسانسور پاسارگاد

 

 
 

2013 Pasargad Elevator, All Rights Reserved.    
Designed by Tehranvila Technical Office